Carsanbo Traadita WIFI Sõiduki Backup Kaamera Buss Veoauto Haagis koolibuss RV Camper Tööd IOS Iphone ja Android-Seadmed

Carsanbo Traadita WIFI Sõiduki Backup Kaamera Buss Veoauto Haagis koolibuss RV Camper Tööd IOS Iphone ja Android-Seadmed

Carsanbo Traadita WIFI Sõiduki Backup Kaamera Buss Veoauto Haagis koolibuss RV Camper Tööd IOS Iphone ja Android-Seadmed

 • Kategooria: müük
 • Toote Kood : t959
 • Saadavus : On laos
 • €39.98

  €61.51

Carsanbo Traadita WIFI Sõiduki Backup Kaamera Buss Veoauto Haagis koolibuss RV Camper Tööd IOS Iphone ja Android-Seadmed

Omadused:

• Tutvustame Meie Uus Traadita Backup Kaamera - Töötab oma nutitelefonide vahendusel meie allalaaditav RAKENDUS, mis võimaldab teil lihtsalt ühendada kaamera. • Kasuta seda Igal ajal ja igal pool - Ei ole vaja Internetti või andmed link. • Väga Lihtne Kasutada - Lihtsalt Paigaldamine koosneb allalaadimine APP, paigaldus kaamera ja lülitage see sisse. • Traadita Backup Kaamera Tagurdamise Süsteem - veekindel IP67, super night vision backup kaamera töötab hästi iga ilmaga.

Tehnilised andmed:

Võimsus probleemid:DC12-32V Ülekande režiim:Wi-Fi digitaalne signaal Video compression:OV kiibid Antenn spetsifikatsioon:Omni suunadiagrammiga Edastamise kaugus:30-50m Töötemperatuur:-10C~+50C/-4F~+122F Ladustamise temperatuur:-20C~+60C/-4F~+140F Suhteline õhuniiskus:85% RH Sensibiliseeriv chipset:CMOS Piksli:640*480P Vaatenurk:125~150 Minimaalne valgustus:2.0 Lu/F1.2 Ülekande võimsus:80mW Öise nägemise kaugus:5~10M Veekindel tase:IP67 Fikseeritud režiim:Drill-auk tüüp ja spetsialiseeritud ,ood tüüp Vastuvõtja:Kõik Android Apple süsteem, Wi-Fi režiim

F-car ' i andorid süsteemi mobiil vaja 5.0 visiooni üle .IOS süsteemi piiramatu

WIFI, kaamera, kohaliku võrgu K-auto ja F-auto peab olema sisse lülitatud, kuvatakse süsteemi uusim on tegutseda nagu see

F-Auto, WiFi, kaamera juhend

I. Toote Tutvustus

F-Auto on parim smart auto toote, mida saab paigaldada esi -, taga, vasakul ja paremal, pime ala, et saavutada ohutu sõidu.Laialt kasutatud autod, veoautod, vagunelamute,haagiste, busside, veoautode -, inseneri-sõidukid ja muud sõidukid. ● Lihtne paigaldus, odav rakendamise intelligentne visuaalne tagasikäigu. ● U. S. impordi H. 264 kiibid selge ja sile pilte. ● High power WIFI moodul, tugev signaal, pikk edastamise kaugus.

2. peamised funktsioonid

●Intelligentne video salvestamise funktsioon Video salvestamine ja video ühisvaatamise funktsiooni on võimalik saavutada, ühendades smart seadmed WIFI kaamera ● Funktsioone, intelligentne elektrooniline rearview mirror Läbi seadme lõpuni vaadata reaalajas, pärast sisenemist välispeegel, video, saate vaadata reaalajas.Vaadata põhjus sõiduki taga ja vaadata kogu perspektiivi ● Intelligentne tulevikku suunatud funktsioone on võimalik paigaldada ees, taga, vasak ja parem visuaalne pime ala, ning tarkvara, mida saab avada reaalajas jälgida.

3. Laadige rakendus.

● Skaneerimine ja allalaadimine qr-koodid; Avatud skaneerimine akna ja skaneeri qr-kood, toote kasutusjuhend. ● Otsige alla laadida Apple ' i seadmed sisestage APP Srore otsimine; F - Auto alla laadida Android-seadmed lähevad Google play otsimine; F - Auto alla

4. Kasutada oskusi

● Terminali liides ikooni

● Android seadme kasutamisest;

Pärast ühenduse loomist, WIFI, F-Auto SSID-d, APP video on pop-up automaatselt.Kui 4G võrgu on vaja, klõpsake nuppu exit (välju) ja seost F-Auto ja tarkvara taustal automaatselt lahti.

●IOS vana süsteemi kasutamine

1.Pärast tarkvara paigaldamist, seadistada staatiline IP); Ühenda F-Auto nimi on WIFI, 2.sisestage WIFI seadistus interface, pea meeles, et kaks rida Numbrite all "DHCP" (IP-aadress.Alamvõrgu mask), klõpsake "staatiline" siin, ja sisestage kaks rida Numbrite alusel staatiline nupp (IP-aadress.Subnet mask). 3.Klõpsake nuppu tagasi, et määrata edukas.Staatilise IP puhul saab valida aru üheaegne suhtlemine WIFI ja 4G mõjutamata telefoni Interneti-ühendust.

●Uus IOS süsteemi kasutamine;

1 Leida F-Auto nimi, WiFi. 2 Meeles pidada IPV4 aadressi riba; IP-Aadress, Alamvõrgu Mask, Ruuter, need kolm rida Numbreid. 3 Klõpsa "Konfigureeri IP", vali "Manual", täitke järgmised kolm rida Numbreid põhjas, klõpsake nuppu salvesta.

5. Toote paigaldamine (väga oluline, palun loe hoolikalt)

1. Esiteks, lülita pardal toide, ja see on rangelt keelatud võimsus kaamera ilma hea ühendus. 2.Kindlaks paigaldusasend sõiduki kaamera. (seal on kaks paigaldamise meetodid) ● Esimese paigaldamise meetod, valige kaamera asendit ja asetage toitejuhe korter auto.Säti oma vaatenurk, ühendada kaks toiteühendusi, pistik sigaretisüütaja ja vajutage lülitit. ● Teine paigaldamise meetod, lahti lõigata ja sigaretisüütaja lüliti asend traadi, punane ja must kahe trossi.Punane toitejuhe on ühendatud ACC toide 12V+ positiivne seisukoht sõiduki kaitsmekarbi.Must juhe on ühendatud negatiivne GND traat rakmed sõiduki, mida saab kasutada, kui algab sõiduki. 3.Ühendage juhe õigesse asendisse, reguleerida parim vaatenurk, ja määrata toetust, 3M liimiga.

6. Tõrkeotsing

1. Pilt nr Veenduge, et kaamera on ühendatud õigesti, avatud WIFI nimekirja, telefoni, ja vaata, kas saab leida F-Auto hotspot tekitatud kaamera. 2. Taust operatsiooni Sa pead sisse lülitada telefoni Seaded ja määrake selle töötamine taustal.

On olemas tolli-maksu?

Impordi tollimaksud, maksud ja kulud, mis ei kuulu toote hind või postikulud.need tasud on ostja vastutusel.Palun kontrollige oma riigi tolliasutus, et teha kindlaks, millised need täiendavad kulud, mis tehakse enne pakkumise/osta.

Märksõnad: caravan rv, vintage rv tarvikud, express van, liblikas nina, kaamera tagurpidi, camper caravan, kaamera video, caravan osa, laagris haagis, ip kaamera.


 • Abijoon: Jah
 • Alarmi Tüüp: Tagumine Pool
 • Traat-või Traadivaba: Traadita
 • Edastamise kaugus: 30-50m
 • Shell Materjal: alumiinium
 • Võimsus probleemid: DC9-35V
 • Sensibiliseeriv kiibistik: CMOS
 • saatevõimsus: 80mW
 • Esi - / Tagumine view lüliti: Jah,Toetada
 • Läätse Materjal: Klaas
 • Piksli: 640*480P
 • Võrdlusjoon on /off: Jah,Toetada
 • Pikkus Video Kaabel: 6M
 • Brändi Nimi: carsanbo
 • Päritolu: CN(Päritolu)
 • Sertifitseerimine: CE
 • Materjali Tüüp: Roostevaba Teras
 • Ülekande režiim: Wi-Fi digitaalne signaal
Joni Rahn 2020-09-11

Received and all is as advertised, fitting this weekend so I’ll update as and when.

Fedemix13 2020-09-19

Thank you !

Haydarova Gulshat 2020-12-17

good

Frankwilson2020 2020-12-17

Oki

Sathya 0910 2020-12-25

According to the declared delivery times, they laid down. It looks reliable, but when you connect the picture for some reason it's black and white and the image itself is not very good quality. Before that, there was a camera in the view of an unraised, but with a good picture, immediately everything is the opposite. A few meters signal reception is normal.

Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good