Intelligentne Automaatne vedelseebi Dosaator Induktsiooni Vahtu Käte Pesemine Seade, Köök, Vannituba Käsi Seib Mitte-kontakt

Intelligentne Automaatne vedelseebi Dosaator Induktsiooni Vahtu Käte Pesemine Seade, Köök, Vannituba Käsi Seib Mitte-kontakt

Intelligentne Automaatne vedelseebi Dosaator Induktsiooni Vahtu Käte Pesemine Seade, Köök, Vannituba Käsi Seib Mitte-kontakt

 • Kategooria: müük
 • Toote Kood : t243
 • Saadavus : On laos
 • €10.16

  €15.17

Kirjeldus:

Intelligentne temperatuuri mõõtmine käsi pesumasin, tasuta, kontakt ja rohkem hügieeniline, 99.9% tõhus bacteriostatic

0.25 s mull induktsioon, near-field infrapuna-andur, one-key temperatuuri mõõtmine, integreeritud andur, pidev temperatuuri mõõtmine

Keskkonna materjali, touch nupud, bass, 90 päeva pidevat kasutamist

Mull on tingitud 0,25 sekundit, mis on rohkem hügieeniline ilma kontakt.Traditsiooniline käsihuuhde vajutage pump on kaetud pori, sest see on puudutanud sageli.Nii üksikisikutele ja peredele on vaja rohkem hügieeniline käte pesemise meetodit.Lähedal väli infrapuna andur, mis kiirgab mullid 0,25 sekundit ilma nupule Vältige mikroobe.

Anti-kaugus eksitava avastamise sensor, täpne reaalajas vahemaa-anduri, ainult tulemustest sees tõhus kauguse mõõtmine, et vältida kuritarvitamist.

Ülemine kumerus ei koguneda vesi, vesi möödub jälgi jätmata, et IPX5 veekindel, reiting, vee vastupanu sügavus paarismängus, hüvasti jätmise reaktsioon, ülemine kumerus pinna disain ei võimalda vee jääda ja paljuneda .

Touch panel: tunda micron vaht

Kaks režiimi saab reguleerida (väike mull köide, suur mull maht), suur vahutamine mull kestab 1.2 S, väike vahutamine mull kestab 0.6 S, ja mull peatub automaatselt ajal.Tihe vaht puhastab sügavalt, ja nahk tundub sile õhu padi tunne, mis võib sügavalt puhastada mustusest.

Vaikne ja mingit sekkumist: lihtne aku eluiga on 90 päeva, suure jõudlusega mootori müra vähendamise ja vibratsiooni vähendamise disain, mootor detsibelli müra on vähem kui 40dB, võib olla vaikne ja mugav öösel.

Tehnilised andmed:

Toote suurus: 216.7×138.2×90(mm)

Keha temperatuuri mõõtmise vahemik: 32℃-42.9℃ (automaatse seiskamise aeg 10S)

Mälu funktsioon: 32 rühmad

Temperatuuri mõõtmise alustamist kaugus: 10-30mm

Temperatuuri mõõtmise kaugus: 10-30mm

Peamine materjal: ABS/PMMA

Vedelik sensing distance: 10-90mm

Aku tüüp: 4 AAA patareid

Võimsus: 450mL

Suhteline õhuniiskus: 0%-85%

Pinge: 6V

Veekindel tase: lPX5

Töötemperatuur: 5℃-40℃

Komplekti Kuulub:

1*seebidosaator

Märksõnad: automaatne nespresso, hübriidajam seebi dosaator, hübriidajam on vedel seep, mijia seep, automaatne seep dispensor, vedelseebi dosaator vaht, touch tasuta vedelseebi dosaator, lege alkoholi dispenser, marbel seebidosaator, automatiseeritud seep dispencer.


 • Keha Temperatuuri Mõõtmise Vahemik: 32℃-42.9℃ (automaatse seiskamise aeg 10S)
 • Võimsus: 450ml
 • Tugi: dropship
 • Funktsioon: Vaht, Seebidosaator
 • Päritolu: CN(Päritolu)
 • Pinge: 6V
Craneshawn 2021-01-17

muy sincero el vendedor devolvió el dinero inmediatamente, no había modo de enviar a mi pais

Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good